KLC Spor Zeminleri

HAKKIMIZDA

 - FİRMAMIZ 50 YILI AŞKIN KAPALI SPOR SALONU AHŞAP PARKE SİSTEMLERİNİ YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA UYGULAYAN FİRMADIR.

- SON 25 YILDIR YURT DIŞINDAN FİBA ONAYLI PARKE SİSTEMLERİ GETİREREK ,YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA SATIŞ VE UYGULAMALARINI GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR.

- KAPALI SPOR SALONLARI İÇİN İHTİYAÇ DUYULAN BASKETBOL POTASI ,VOLEYBOL DİREGİ,HAKEM OTURAGI ,HENTBOL KALESİ,SEYİRCİ OTURAKLARI ,PROTOKOL KOLTUKLARI ,BASIN KOLTUKLARI ,DUVAR ÇARPMA PANOLARI , İHTİYAÇ OLAN EKİPMALARIN SATIŞ ,BAKIM VE MONTAJLARINI GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR.

- AHŞAP PARKE ,SU KONTRASI ,SPOR SALONLARI İÇİN ESNEK KAUÇUK MALZEMELER,AKÇAAĞAÇ PARKE ,HEVEA PARKE ,DIŞBUDAK PARKE ,MEŞE PARKE ,KAYIN PARKE ,KESTANE PARKE ,CİLALI AHŞAP MASİF PARKE ÜRÜNLERİN TEMİN ,SATIŞ VE MONTAJLARINI YAPMAKTADIR.

- LAMİNE PARKE ,LAMİNAT PARKE ,TABAN TAHTASI ,PERGULE ,DIŞ ORTAM DECK KAPLAMA ,TAVAN AHŞAP DÖŞEME ,YÜKSELTİLMİŞ ZEMİN KAPLAMA ,HER TÜRLÜ AHŞAP VE METAL SÜPÜRGELİK SATIŞ VE MONTAJI YAPILMAKTADIR.

- AHŞAP DÖŞEMELERİN İÇ VEYA DIŞ ORTAMDA BULUNAN KISIMLARIN ,BAKIM ,ONARIM ,SİLİM ,CİLALAMA ,AHŞAP YAGI İLE YAGLAMA UZMAN EKİBİMİZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.

- SPOR SALONU OYUN ÇİZGİLERİ ,DIŞ ORTAM OYUN ÇİZGİLERİ KAPALI VE AÇIK OTOPARK ARAÇ YERLEŞİM ÇİZGİLERİ YAPILMASI VE BOYANMASI YAPILMAKTADIR.

- SQUASH SPOR SALONU TESİSİNİN ANAHTAR TESLİM YAPILMASI .

- SAUNA TESİSİNİN ANAHTAR TESLİM YAPILMASI.

- PVC ZEMİN ,SENTETİN ZEMİN KAPLAMA ,POLİÜRETAN ZEMİN KAPLAMA ,SBR RULO KAUÇUK KAPLAMA SATIŞ VE MONTAJI YAPILMAKTADIR.

SPOR ZEMİN KAPLAMA İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ TALEP VE İSTEKLERİNİZİ KARŞILAMAK HEDEFİMİZDİR.


Copyright © 2021. KLC Spor Zeminleri Her Hakkı Saklıdır.

ERGENEKON MH SUADİYE CD NO : 32/D YENİMAHALLE -ANKARA

0 (532) 717 17 63 - klcsporzemin@gmail.com